Gépmunkás - automata leszabó - Állást kínál - Sopron

Feltöltő neve: Szatmári Dóra
Feltöltés ideje: 2017. február 01., szerda
Hirdető neve: Szatmári Dóra
E-mail cím: palyazat@collective-consulting.hu
Kategória
Kedvencekbe!
Soproni fémipari cég számára sajtológép- és hegesztőgép gépbeállítót és automata leszabót keresünk az alábbi feltételekkel.
Főbb feladatok:
• sajtoló gépek és dudorhegesztőgépek beállítása
• alkatrészek gyártása
• minőségi előírások ellenőrzése
• gyártás felügyelete
Elvárások:
• 2-3 éves fémipari tapasztalat (esztergályos, lakatos)
• számítógépes alapismeretek
• önálló munkavégzés
• terhelhetőség, fizikai teherbírás
• rugalmasság
Előnyt jelent:
• fémipari végzettség
• sajtolószerszámok ismerete
Amit kínálunk:
• stabil hátérrel rendelkező, multinacionális cég
• fiatalos, lendületes csapat
• 2 műszakos délelőtti munkarend 6:00-14:00 és 14:00-22:00
• fix 13. havi fizetés és vállalati eredményességtől függő 14. havi fizetés
• egészségpénztári és étkezési hozzájárulás

Jelentkezését a palyazat@collective-consulting.hu emailcímre várjuk. Kérjük a levél tárgyába írja bele, hogy a Gépmunkás állásra jelentkezik.