CNC GÉPKEZELŐ - Állást kínál - Sopron

Feltöltő neve: Szatmári Dóra
Feltöltés ideje: 2017. január 23., hétfő
Hirdető neve: Szatmári Dóra
E-mail cím: palyazat@collective-consulting.hu
Kategória
Kedvencekbe!
Sikeres soproni fémipari cég számára CNC Gépkezelőt keresünk. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok: a megmunkáló központ forgácsológépeinek kezelése, ezeken a szükséges munkák elvégzése (SODICK és FANUC gépek),munkaprogramok írása ESPRIT programmal,HURCO gép kezelése és programozása,szerszámdokumentációk kezelése, érvényességének nyomon követése,alkatrészek legyártása,szoros együttműködés a termelésben résztvevő területekkel
Elvárások: fémipari középfokú szakképzettség (lakatos, fémforgácsoló) vagy a területen szerzett tapasztalat, 1-2 éves CNC gépek kezelésében szerzett tapasztalat, műszaki rajzok ismerete, pontos, precíz munkavégzés, rugalmasság, előny: kivágó – hajlító sorozatszerszámok ismerete
Amit kínálunk: stabil hátérrel rendelkező, multinacionális cég, 1 műszakos délelőtti munkarend 6:00-14:00, hosszútávú munkalehetőség, fix 13 havi fizetés.
Munkavégzés helye: Sopron

Jelentkezés: palyazat@collective-consulting.hu Tárgy: CNC Gépkezelő